داکت اسپیلیت

داکت اسپلیت یا اسپیلت کانالی سقفی امروزه به طور گسترده ای مورد توجه قرار دارند. این دستگاه ها در سقف کاذب قرار گرفته و پوشیده می باشند و فضایی را در کف اشغال نمی کند. همچنین بدلیل توزیع مناسب هوا از طریق کانال بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این سیستم جز اقتصادی ترین سیستم های تهویه مطبوع جهان بوده و قابلیت تامین سرمایش و گرمایش را بطور کامل دارد.

مزایای داکت اسپیلیت

• امکان تهویه چندین فضا با یک دستگاه.
• قابلیت اتصال به کویل آبگرم جهت تامین گرمایش کارکرد دستگاه در سه سرعت بالا،متوسط،کم
• کم‌تر شدن حجم لوله کشی مسی در مقایسه با سیستم اسپلیت و همچنین کاهش حجم لوله کشی آب گرم در مقایسه با رادیاتور، گرمایش از کف.
• مجهز به فیلتر قابل شستشو و فیلترضد قارچ

داکت اسپلیت های موجود در بازار در دو نوع اینورتر و معمولی وجود دارد. که نوع اینورتر مصرف برقی کمتر، بازده بیشتر و سرعت خنک کردن این دستگاه بیشتر است. این دستگاه در مقایسه با نوع معمولی گران تر است اما از لحاظ بازده، مصرف انرژی و… گزینه مناسب تری است.  نکته مهمی که وجود دارد، سیستم گرمایشی این دستگاه ممکن است پاسخگوی نیاز شما نباشد، به همین دلیل باید از سیستم های گرمایشی دیگری مانند پکیج و… استفاده کرد.

خرید داکت اسپیلیت

شرکت هوا صنعت تاو تولیدکننده انواع سیستم های تهویه مطبوعی مانند هواساز صنعتی، برج خنک کننده، چیلر هوا خنک، چیلر آب خنک و… می باشد. برای مشاوره تخصصی و اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.

داکت اسپیلیت