مشخصات عمومی روف تاپ پکیج

روف تاپ پکیج دستگاهی است که برای مقاصد بار سرمایی کم جهت واحد های تجاری، ایستگاه های خدماتی، سالن نمایش، اداره ها، اتاق های فنی و محیط های تولیدی طراحی و ساخته شده است. پکیج یونیت از قابلیت نصب بر روی بام و همچنین زمین برخوردار است؛ و در نتیجه قیمت پایین آن در مقایسه با ظرفیتی که تامین می کند بسیار مقرون به صرفه است. روف تاپ پکیج ترکیبی از چیلر و هواساز در یک مجموعه است. این دستگله عمل گرمایش، سرمایش، فیلتراسیون و تنظیم رطوبت هوا را انجام می دهد. در اینجا به مشخصات عمومی روف تاپ پکیج می پردازیم:

کمپرسورهای سیلندر پیستونی، اسکرال، اسکرو بنا به شرایط و درخواست خریدار استفاده می­ گردد.

فن به منظورخنک نمودن کویل کندانسوری از فن­های Axial با برندهای معتبر استفاده می شود. فن­ های اواپراتور دستگاه از نوع سانترفیوژ یا بک وارد است.

فیلتر آلومینیومی قابل شستشو به صورت Angle Washable به ضخامت 5 سانتی متر و استفاده از فیلترهای نوع کیسه ای یا هایژنیک بنا به نوع کلاس پکیج قابل اجرا می­ باشد.

کویل سرمایش و گرمایش دارای لوله مسی 8/5 اینچ و فین آلومینیومی و کویل از نوع Fin Plate  بوده و پره های کویل ها از آلومینیوم 150 میکرون و به ضخامت 0.15 میلیمتر می باشد.

کویل کندانسور کویل کندانسوری چهار ردیفه با تراکم فین FPI 10  و گام 25*25 بوده که فرآیند ساخت آن همانند کویل DX می­ باشد.

اواپراتور دستگاه از نوع کویل DX می باشد که از لوله های مسی و فین­های آلومینیومی موج دارسینوسی که توسط ماشین اتوماتیک یکپارچه گردیده ساخته می شود.

سیستم کنترل کنترل فشار رانش و مکش کمپرسور ،کنترل فشار بالای سیستم و کنترل فشار روغن کمپرسور و ترموستات دو مرحله ای با برندهای معتبر.

تابلو برق شامل قطعات برقی شامل کنتاکتور، بی متال، کلید حرارتی، کلیدهای مینیاتوری ،رله  و تایمر نمایشگر خطاهای سیستم (چراغ های سیگنال) از برندهای معتبر می باشد.

دمپر  های ساخت این شرکت از نوع Opposite Blade می باشد.

روف تاپ پکیج