فن کویل های سقفی توکار

فن کویل های شرکت هوا صنعت تاو در ظرفیت های سرمایشی 1.8 تا 10.8 کیلووات با ظرفیت هوادهی 340 الی 2040 متر مکعب بر ساعت در دو نوع دو و لوله ای و چهار لوله ای طراحی و ساخته شده اند.

این محصول دارای دو قسمت فن کویل 300 / 1200 cfm و داکت فن کویل 800 /2200 cfm می باشد. موتور فن برند الکتروژن 6 سرعته یا الکترومگا 5 سرعته می باشد.
همراه با پلنیوم باکس فابریک هوای برگشت می باشد.

فیلتر هوای فلزی و یک لایه فیلتر نایلونی به همراه الیاف قابل شستشو می باشد.
سینی درین داخل دستگاه از جنس پلکسی گلس (پلی متا کریلات متیل ) به ضخامت 4mm میلی متر ضد گرد و غبار و قارچ و باکتری و آب گریزی بسیار بالا
فن و بلوور فن و هوزینگ از جنس فلزی با بالانس استاتیکی و دینامیکی مناسب
عایق های مخصوص جاذب صدا از جنس (EVA) به ضخامت 3mm میلی متر
لوله های ورود و خروج آب سایز ZG¾’’ اینچ ساخته شده بصورت یکپارچه به روش Forged  مقاوم در برابر خمش و نشتی به هنگام نصب ، مجهز به شیر هواگیری دستی با هدایت آب خروجی به سینی درین فن کویل
فین از نوع V-waffle Enhanced Fin  با تراکم 12 FPI
کویل 3 ردیفه مورب به صورت موج دار (سینوسی) به ضخامت 3/8’’  اینچ  (در هر ردیف 8 لوله مجموعاً 24 لوله)

با عایق هیدروفیلیک (Gold fin) or (Blue fin)  جهت افزایش طول عمر دستگاه و مقاوم در برابر خوردگی

افت فشار استاتیکی 30 پاسکال (ESP)
افت فشار استاتیکی فن کویل های کانالی بین 70-100 (ESP) پاسکال می باشد.

این سیستم ها از دو بخش فن (دمنده) و کویل تشکیل شده اند. آب در لوله ها گردش پیدا می گند و هوای مطلبوبی را در فصول گرم و سرد سال تامین می کند. از دیگر ویژگی هایی این سیستم ها می توان به صرفه جویی در انرژی، افزایش عمر مفید چیلرها اشاره کرد. همچنین از مزیت های مهم این دستگاه ها است که در صورت خرابی به قسمت های دیگر سیستم گرمایشی و سرمایشی آسیب نمی رساند.

خرید فن کویل

شرکت هوا صنعت تاو با یش از چند دهه سابقه درخشان در تولید انواع سیستم تهویه مطبوع چون هواساز، فن کویل، برج خنک کننده و… می باشد. جهت مشاوره تخصصی و اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.

فن کویل سقفی
فن کویل سقفی
فن کویل سقفی