هواساز صنعتی

هواساز دستگاهی است که در سینماها، سالن های اجتماعات،مراکز تجاری و اداری کاربرد بسیاری دارد و قابلیت سرمایشی و گرمایش و فبلترزدایی هوا را انجام میدهد .

فن های مورد استفاده در سیستم هوارسان از نوع Plug Fan با پره های Airfoil یا از نوع Belt Driven Fan ساخت شرکت Nicotra

فیلتر آلومینیومی تخت و V شکل قابل شستشو که قابلیت فیلتراسیون ذرات گرد و غبار بزرگتر از 10 میکرون را فراهم می کند و سایر فیلترها نظیر فیلتر کیسه ای، هپا، کربن فیلتر و … که با توجه به نیاز پروژه قابل ارائه می­باشد.

کویل سرمایش و گرمایش دارای لوله مسی 8/5 اینچ و فین آلومینیومی و کویل از نوع Fin Plate  بوده و پره های کویلها از آلومینیوم 150 میکرون و به ضخامت 0.15 میلیمتر می باشد.

سیستم کنترل دستگاه مجهز به DPS و DPG با قابلیت اندازه گیری میزان کثفی فیلترها می باشد.

تابلو برق جهت کنترل حجم هوادهی نسبت به دما، مجهز به ترموستات محیطی می باشد و  دارای تجهیزات از برند با کیفیت و معتبر اروپایی SIEMENS

اختلاط کننده بعنوان آبشنال و در راستای اشغال فضای کم برای ترکیب هوای تازه و برگشت

دمپر هوای تازه پره های ایرفویل آلومینیومی با قابلیت نصب موتور دمپر به صورت استاندارد

بدنه دستگاه بصورت دو جداره مدولار با قابلیت مونتاژ و دمونتاژ سریع و آسان با عایق پلی صوتی و حرارتی می باشد با مقاطع پروفیلBREAK THERMAL

هواساز صنعتی

خرید هواساز صنعتی

مجموعه هوا صنعت تاو تولیدکننده انواع تجهیزات گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع هوا می باشد. از جمله محصولات شرکت می توان به برج خنک کننده، ایرواشر، داکت اسپلیت انواع چیلرها چون چیلر هوا خنک، چیلر آب خنک و مینی چیلر اشاره کرد. برای مشاوره رایگان و تخصصی جهت انتخاب سیستم تهویه مناسب با مجموعه تاو تماس بگیرید.

نصب، تعمیر و راه اندازی سیستم های هواساز صنعتی باید توسط تیم تکسین و متخصصین شرکت های تولید کننده انجام شود. چراکه دستگاه های هواساز صنعتی بسیار حساس هستند.به عمین دلیل بایستی به هنگام نصب دقت و رعایت شود.

عوامل بسیاری بر تعیین قیمت هواسازها تاثیرگذار است. به طور مثال عواملی مانند ظرفیت، برند، کیفیت بدنه و… قیمت را مشخص می کند. شما می توانید جهت مشاوره و خرید هواساز متناسب با ساختمان خود با مجموعه ی تاو صنعت تماس بگیرید.

هواساز صنعتی
هواساز صنعتی
هواساز صنعتی