بدنه دستگاه :

  • از نوع دو جداره ساخته می شود که جهت هوابندی آن با پروفیل ها از لاستیک های آيروتاب و همچنین لاستیک های طرح D استفاده می گردد تا از ورود و يا خروج هوا به دستگاه جلوگیری گردد.
  • جدار داخلی آن از جنس Al.Zinc با ضخامت مناسب و استاندارد به صورت کاملا مسطح و صیقلی که امکان ايجاد هرگونه گردوغبار جلوگیری میشود.
  • جدار خارجی از جنس گالوانیزه با ضخامت مناسب که با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک با ضخامت ۰۸ میکرون رنگ آمیزی میگردد.
  • تمامی اتصالات بدنه ها به وسیله پیچ ومهره پرچ به يکديگر اتصال پیدا کرده است.
  • کف دستگاه از نوع دوجداره با جداره داخلی Al.Zinc و خارجی از نوع گالوانیزه به ضخامت مناسب استفاده شده است و کف دستگاه با خمیر تروستات يا چسب های مخصوص مناسب آب بند و هوابندی کامل شده است .

4- فن های کندانسوری: به منظور خنک نمودن کویل کندانسوری از فن های Axial مارک Zilabeg یا EBM آلمان استفاده می شود.

5- بدنه دستگاه: ستون بندی دستگاه از مقاطع پروفیل آلومینیومی طرح AROSIO سایز 50 و یا 70 تولید شده به روش اکسترود و قطعات گوشه (CORNERS) از جنس پلی آمید الیافدار متناسب با ساختار پروفیل های مذکور با قابلیت مونتاژ آسان می باشد. بدنه دستگاه از ورق های گالوانیزه مرغوب به ضخامت 5/1 میلیمتر با درب های قابل دسترسی و قابل برداشت با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک به ضخامت 80 میکرون که تماما بر روی شاسی از ناودانی فابریک مستقر می گردد.

6- دمپرها: دمپرهای ساخت این شرکت از نوع Opposite blade می باشد. در این نوع دمپرها قطعات پلی آمیدی به منظور ارتباط منطقی و پیوسته ای که دارند، لازم است دارای فشردگی باشند.

7- فیلترها: فیلتر آلومینیومی قابل شستشو به صورت Angle Washable به ضخامت 5 سانتی متر با لایه توری آلومینیومی موجدار و ساده LVF که وجود این پنج لایه به صورت یکی در میان ساده و سینوسی باعث استحککام خود فیلتر و زدودن ذراتی که ممکن است به ساختار دستگاه آسیب برسانند می شود. استفاده از فیلترهای نوع کیسه ای یا هایژنیک بنا به نوع کلاس پکیج قابل اجرا می باشد.

8- کنترلرهای دستگاه: کنترل فشار رانش و مکش کمپرسور (High & Low pressure control) مارک Danfoss یا  ALCOکنترل فشار بالای سیستم (High pressure control) مارک Danfoss یا ALCO یا PEN کنترل فشار روغن کمپرسور (Oil pressure control) مارک Danfoss یا ALCO یا PEN ترموستات دو مرحله ای مارک Danfoss یا ALCO  یا PEN کنترل فاز به منظور حفاظت مصرف کننده های برقی (کمپرسورها و الکتروموتورها) از قطع فاز و نوسانات برقی مورد استفاده قرار می گیرد.

4- فن های کندانسوری: به منظور خنک نمودن کویل کندانسوری از فن های Axial مارک Zilabeg یا EBM آلمان استفاده می شود. 5- بدنه دستگاه: ستون بندی دستگاه از مقاطع پروفیل آلومینیومی طرح AROSIO سایز 50 و یا 70 تولید شده به روش اکسترود و قطعات گوشه (CORNERS) از جنس پلی آمید الیافدار متناسب با […]