روف تاپ پکیج دستگاهی است که برای مقاصد بار سرمایی کم جهت واحد های تجاری ، ایستگاه های خدماتی، سالن نمایش ، اداره ها ، اتاق های فنی و محیط های تولیدی طراحی و ساخته شده است.پکیج یونیت از قابلیت نصب بر روی بام و همچنین زمین برخوردار است و در نتیجه قیمت پایین آن در مقایسه با ظرفیتی که تامین می کند بسیار مقرون به صرفه است.

کمپرسورهای سیلندر پیستونی، اسکرال، اسکرو بنا به شرایط و درخواست خریداراستفاده می­گردد.

فن به منظورخنک نمودن کویل کندانسوری از فن­های Axial با برندهای معتبراستفاده می شود. فن­های اواپراتوردستگاه ازنوع سانترفیوژ یا بک وارد

فیلتر فیلترآلومینیومی قابل شستشو به صورت Angle Washable به ضخامت 5 سانتی متر و استفاده از فیلترهای نوع کیسه ای یا هایژنیک بنا به نوع کلاس پکیج قابل اجرا می­باشد

کویل سرمایش و گرمایش دارای لوله مسی 8/5 اینچ و فین آلومینیومی و کویل از نوع Fin Plate  بوده و پره های کویلها از آلومینیوم 150 میکرون و به ضخامت 0.15 میلیمتر می باشد.

کویل کندانسور کویل کندانسوری چهارردیفه با تراکم فین FPI 10  و گام 25*25 بوده که فرآیند ساخت آن همانند کویل DX می­باشد.

اواپراتوردستگاه از نوع کویل DX می باشد که از لوله های مسی و فین­های آلومینیومی موج دارسینوسی که توسط ماشین اتوماتیک یکپارچه گردیده ساخته می شود.

سیستم کنترل کنترل فشار رانش و مکش کمپرسور ،کنترل فشار بالای سیستم و کنترل فشار روغن کمپرسور و ترموستات دو مرحله ای با برندهای معتبر.

تابلو برق شامل قطعات برقی شامل کنتاکتور، بی متال، کلید حرارتی، کلیدهای مینیاتوری ،رله  و تایمر نمایشگر خطاهای سیستم (چراغ های سیگنال) از برندهای معتبر می باشد.

دمپر  های ساخت این شرکت از نوع Opposite Blade می باشد.

بدنه دستگاه ازورق­های گالوانیزه مرغوب به ضخامت 5/1 میلیمتربا با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک به ضخامت 80 میکرون