چیلر هوا خنک

چیلر هوا خنک (Air Cooled Chiller) یا چیلر تراکمی هوا خنک یا چیلر هوایی یکی از انواع چیلرهای موجود در بازار است. از این چیلرها به منظور سرمایش فرآیندی، خنک کاری و تهویه مطبوع در تابستان در واحدهای تجاری، صنعتی و مسکونی استفاده می شود.

مشخصات چیلر هوا خنک تاو

چیلر هوا خنک در انواع اسکرال و اسکرو در شرکت هوا صنعت تاو ساخته می شود. این چیلرها برای نصب در محیط های خارجی با راندمان بالا در ظرفیت ها و ابعاد گوناگون و متناسب با نیاز پروژه قابل طراحی و تولید می باشد.

کمپرسورهای استفاده شده برای ساخت این چیلر هوایی به دو نوع مهم تقسیم می شوند که عبارت اند از:

  • کمپرسور  اسکرال: برند های معتبر دانفوس و کوپلند از ظرفیت 28/338 کیلووات استفاده می شود.
  • کمپرسور اسکرو : برند های معتبر هنبل و بیتزر از ظرفیت 151/868.5 کیلووات استفاده می شود.

برای ساخت دستگاه از فن کندانسور با سطح صدای بسیار پایین و ظرفیت هوادهی بالا از معتبرترین برند های اروپایی نظیر EBM / ROSENBERG استفاده شده است.

همچنین برای طراحی سیستم کنترل مجهز به PLC از برند های معتبر دانفوس و کرل با قابلیت اتصال به BMS استفاده شده است.

علاوه بر موارد بالا برای طراحی از تابلو برق دارای تجهیزات از برند با کیفیت و معتبر اروپایی SIEMENS، اواپراتور  SHELL & TUBE  و BRAZED PLAT با راندمان بالا، کندانسور با پوشش ضد خوردگی هیدروفیلیک BLUE/GOLD FIN، شیرآلات از برند های معتبر اروپایی نظیر CASTEL/GMC استفاده شده است.

همچنین بدنه دستگاه چیلر هوایی از ورق گالوانیزه با ضخامت متناسب با ظرفیت دستگاه با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک به ضخامت 80 میکرون، از برند EBO ترکیه استفاده شده است.

کاربرد

چیلرهای هوا خنک در ظرفیت های متنوع 2 تن تبرید الی 2000 تن تبرید در طراحی و تولید می شوند. به همین دلیل در فضاهای مختلف قابل استفاده است. به طور مثال برای تهویه و سرمایش در واحدهای تجاری، اداری، فرهنگی، تفریحی، ورزشی و… کاربرد دارد.

خرید چیلر هوا خنک

کلیه محصولات تاو شامل خدمات پس از فروش شامل 18 ماه گارانتی دستگاه و  10 سال خدمات پس از فروش به فروش می رسد. برای مشاوره تخصصی و انتخاب و خرید محصول متناسب یا فضای خود با شرکت هوا صنعت تاو تماس بگیرید.

چیلر تراکمی هوا خنک
چیلر هوا خنک
چیلر هوا خنک
چیلر هوا خنک